Ognisko Sycharowskie w Ostrowi Mazowieckiej – ul. 3 Maja 3

Parafia
kosciol-ostrowmaz-qnmp-168 Parafia Wniebowzięcia NMP, ul. 3 Maja 3 >>>
ZAPRASZAMY na spotkania w pierwsze niedziele miesiąca. Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00 (po Mszy Św. o godz. 18.00) w sali parafialnej. Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Marek Żmijewski.
Diecezja Łomżyńska >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

1. W spotkaniu lipcowym uczestniczyli: Grażyna, Mirka, Aneta, Kasia, Łukasz, Danusia, Agnieszka i Ksiądz Marek – nasz opiekun Duchowy.
2. W dniu 4 sierpnia 2019 spotkali się: Danusia, Małgosia, Aneta, Agnieszka, Irena, Sławek, Andrzej, Ania, Hania, Danusia i Ksiądz Marek, który nas pobłogosławił. Nasza liderka Danusia podzieliła się z nami wiadomościami z rekolekcji biblijnych w Łomży nt. APOKALIPSY świętego Jana.
3. Najbliższe Spotkanie odbędzie się w sali parafialnej przy parafii WNMP 1-go września 2019 r. o godzinie 19.00. Zapraszamy osoby, które borykają się z problemami w swoim małżeństwie. Mogą przyjść oboje małżonkowie lub jedna osoba, której zależy na ratowaniu małżeństwa sakramentalnego.

4. Od września 2019 r. rozpoczynamy STUDIUM  BIBLIJNE dla małżonków przeżywających kryzysy. Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu w trzecie niedziele o godz. 19.00 w sali parafialnej przy parafii pw. WNMP. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Kronika