Ognisko Sycharowskie w Ostrowi Mazowieckiej – ul. 3 Maja 3

Parafia
kosciol-ostrowmaz-qnmp-168 Parafia Wniebowzięcia NMP, ul. 3 Maja 3 >>>
ZAPRASZAMY na spotkania w pierwsze niedziele miesiąca. Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00 (po Mszy Św. o godz. 18.00) w sali parafialnej. Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Marek Żmijewski.
Diecezja Łomżyńska >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

To było:
Spotkania grudniowe i styczniowe poświęcone były analizie fragmentów książki „Poradnik ewangelizowanego grzesznika” Pauliny Jurczykowskiej. 2 grudnia w Spotkaniu uczestniczyło 9 osób (Mirka, Asia, Hania, Grażyna, Andrzej, Sławek, Agnieszka, Irena, Danusia), a 6 stycznia 2019 r. 10 osób (Irena, Hania, Agnieszka, Aneta, Kasia, Mirka, Andrzej, Grażyna, Beata, Danusia).
Spotkanie z Ks. prof. Markiem Dziewieckim:
W Parafii WNMP w Ostrowi Mazowieckiej na zaproszenie Ks. Dziekana Jana Okuły i naszego Ogniska Sychar gościmy Księdza Profesora Marka Dziewieckiego w dniach 19 – 20 stycznia br. Ksiądz Marek głosi kazania na wszystkich Mszach w niedzielę, a w sobotę wieczorem na spotkaniu otwartym mówił o istocie małżeństwa, a także odpowiadał na pytania zebranych. Dziękujemy Księdzu Profesorowi, Księdzu Dziekanowi oraz opiekunowi duchowemu naszego Ogniska Księdzu Markowi za wielką pracę i oddanie na rzecz umacniania małżonków i rodzin. Bóg zapłać!
Co będzie?
Najbliższe Spotkanie Ogniska odbędzie się 3-go lutego 2019 r. po Mszy Św. o godzinie 18.00 w sali parafialnej.

Zapraszamy, czekamy na nowe osoby, borykające się z trudnościami w małżeństwie.

Kronika