Ognisko Sycharowskie w Ostrowi Mazowieckiej – ul. 3 Maja 3

Parafia
kosciol-ostrowmaz-qnmp-168 Parafia Wniebowzięcia NMP, ul. 3 Maja 3 >>>
ZAPRASZAMY na spotkania w pierwsze niedziele miesiąca. Spotkania rozpoczynają się o godz. 19:00 (po Mszy Św. o godz. 18.00) w sali parafialnej. Opiekunem duchowym Ogniska jest ks. Marek Żmijewski.
Diecezja Łomżyńska >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Nasze Spotkanie Rocznicowe rozpoczęliśmy tradycyjnie Mszą Świętą o godz. 18-tej w kościele pw. WNMP w Ostrowi Mazowieckiej. Po Mszy Świętej udaliśmy się do sali parafialnej, gdzie odbywamy nasze spotkania comiesięczne. Zaszczycił nas swoją obecnością Ksiądz Proboszcz dr Jan Okuła oraz nasz Opiekun Duchowy Ksiądz Marek. Przez rok działania naszego Ogniska Wiernej Miłości Sychar przewinęło się 18 osób, dzisiaj przybyło na spotkanie 12 osób, w tym jedna nowa. Wprawdzie nie umawialiśmy się na słodkości, a okazało się, że mamy tak wspaniałych organizatorów, że przy bogato zastawionym stole dzieliliśmy się swoimi doświadczeniami, bolączkami przez ponad 2 godziny. Umówiliśmy się na wyjazd do Hodyszewa 2 grudnia 2017r.

ZAPRASZAMY na najbliższe spotkanie Ogniska w pierwszą niedzielę stycznia 2018 r. na godzinę 19-tą (po Mszy Św. o godz.18-tej w kościele pw. WNMP) do Sali parafialnej (na dole).

Kronika